Pierwsza marka dla miłośników dzikich zwierząt, która realnie wspiera gatunki zagrożone.
Strona główna » Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

ZWROTY
 
Na dokonanie zwrotu masz aż 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, następnie w ciągu kolejnych 14 dni wyślij do nas paczkę ze zwrotem. Pamiętaj, że zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania i muszą posiadać oryginalne metki. Zapakuj je starannie – najlepiej w karton w którym zamówienie zostało dostarczone, dołącz do paczki również wypełniony formularz zwrotu, link do formularza poniżej:
  Następnie nadaj paczkę na adres naszego magazynu:
FAVNA MAGAZYN
Ul. Żytnia 4c
05-270 Marki
Zwrotu płatności dokonamy maksymalnie w ciągu 14 dni przy użyciu tej samej metody płatności jak przy opłacaniu zamówienia. Jeżeli płatność była za pobraniem to zwrotu dokonamy na wskazany w formularzu numer konta bankowego.
 
REKLAMACJE
 
W celu złożenia reklamacji prosimy o wysłanie produktu wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym, link do formularza poniżej:
  Reklamowany produkt odeślij na adres naszego magazynu:
FAVNA MAGAZYN
Ul. Żytnia 4c
05-270 Marki
Reklamacji podlegają produkty z tytułu ujawnienia się fizycznych, wad ukrytych materiałów i wad powstałych z winy producenta.
Podstawą do reklamacji nie jest naturalne zużycie towaru, uszkodzenia mechaniczne, nieprzestrzeganie instrukcji prania, suszenia i prasowania.
Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem.
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu