Pierwsza marka dla miłośników dzikich zwierząt, która realnie wspiera gatunki zagrożone.
Strona główna » Manifest

Manifest


Cześć, jesteśmy FAVNA! Znajdziesz u nas unikatowe połączenie świadomej mody, ponadczasowego stylu streetwear i miłości do dzikiej natury - w szczególności zwierząt.

 

Dlaczego główną rolę grają u nas zwierzęta?

 

Wszyscy nimi jesteśmy. 

Wszyscy mamy prawo do życia.

Wszyscy powinniśmy mieć swoje miejsce w demokratycznym świecie. 

Dlatego z dumą głosimy: We, the Animals!

 

Manifest FAVNA:

  
  1. FAVNA to coś więcej niż polska marka odzieżowa. To wyjątkowa społeczność miłośników zwierząt, którzy wspólnie chcą zmieniać świat na lepsze.
2. Świadoma moda może realnie wpływać na sytuację zwierząt zagrożonych wyginięciem. Jak? Na przykład manifestując potrzebę ochrony zagrożonych gatunków zwierząt. 
 
3. Wygodne i dobrze skrojone ubrania z półki streetwear mogą w niebanalny i artystyczny sposób wskazać na problemy dzikich zwierząt.
 
4. W świecie, w którym rządzą logotypy… Warto oddać głos tym, którzy go nie mają: pandzie wielkiej, gorylowi górskiemu i innym gatunkom wpisanym na Czerwoną Listę IUCN.
 
5. Ubrania to jedynie część większej misji edukacji na temat dobra środowiska, programów ochronnych zwierząt i wiele więcej.
 
6. Zakładając odzież FAVNA, czujesz się komfortowo, atrakcyjnie i swobodnie, a przy tym masz wspaniałe poczucie, że robisz coś ważnego dla świata i jego dzikich mieszkańców.
 
7. Produkcja odzieży? Tylko ekologicznie, lokalnie, i z poszanowaniem wszystkich zaangażowanych w proces. Żyjemy w Polsce, szyjemy w Polsce, współpracujemy z polskimi dostawcami i tu płacimy podatki.  
 
8. Liczą się realne działania. Współpracujemy z Międzynarodową Unią Ochrony Przyrody (IUCN), która w ramach czerwonej listy gatunków zagrożonych monitoruje sytuację zwierząt narażonych na wyginięcie na całym świecie. Na konto PKK IUCN trafia 6% przychodu z każdego sprzedanego przez nas produktu.
 
9. Gatunki, takie jak tygrys azjatycki, panda wielka, ryś iberyjski czy wilk szary mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć z powierzchni Ziemi.  Tym bardziej zachęcamy Cię do tego, by wspierać ich ochronę i przywracanie populacji.

10. Z pasji do świadomej mody, z miłości do zwierząt – każde ubranie FAVNA to Twój #EgzemplarzChroniony i osobisty manifest potrzeby ratowania przyrody.

 

Zależy Ci na ochronie naszej planety? 

Pragniesz w niebanalny sposób wspierać dziką przyrodę?

Szukasz wygodnych ubrań streetwear z naturalnych materiałów?


Dołącz do #NatureHeroes i razem z nami zmieniaj świat na lepsze!

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu