Pierwsza marka dla miłośników dzikich zwierząt, która realnie wspiera gatunki zagrożone.
Strona główna » Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

Jeśli zastanawiasz się jak dobrać odpowiedni rozmiar, poniżej mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które powinny rozwiać wszelkie pytania i wątpliwości. Znajdziesz tu informacje o tym jakie wymiary podajemy w tabelach przy produktach i w jaki sposób z nich korzystać, by dobrać idealny dla Ciebie rozmiar.


BLUZY


Przy każdych bluzach podajemy 4 wymiary:

- A - długość całkowita od karku w dół
- B - szerokość pod pachami
- C - długość rękawa po zewnętrznej stronie
- D - długość rękawa od pachy

Aby  dobrać odpowiednia rozmiar, połóż jedną ze swoich bluz na płaskiej powierzchni i zmierz ją za pomocą centymetra krawieckiego w sposób pokazany na zdjęciu. Porównaj wymiary z naszą tabelką przy danym produkcie i wybierz rozmiar o najbardziej zbliżonych wymiarach.
 
SPODNIE
W przypadku spodni mierzymy:

- A - szerokość w pasie
- B - długość nogawki po zewnętrznej (całkowita długość spodni) 
- C - długość nogawki po wewnętrznej (od kroku)
- D - szerokość w udzie (na wysokości kroku)

Podobnie jak w przypadku bluz, połóż jedne ze swoich ulubionych spodni na płaskiej powierzchni i zmierz ją za pomocą centymetra w sposób pokazany na zdjęciu. Porównaj wymiary z naszą tabelką przy danym produkcie i wybierz rozmiar o najbardziej zbliżonych wymiarach.
 
T-SHIRTY i KOSZULKI POLO

 
Przy T-shirtach lub koszulkach Polo podajemy 3 wymiary:

- A - długość całkowita od karku w dół
- B - szerokość pod pachami
- C - długość rękawka po zewnętrznej stronie

Analogicznie jak w przypadku bluz czy spodni, połóż jedną ze swoich koszulek na płaskiej powierzchni i zmierz centymetrem krawieckim zgodnie z zdjęciem powyżej. Porównaj wymiary z naszą tabelką i dobierze rozmiar gdzie są one najbardziej zbliżone.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji albo masz pytania odnośnie rozmiarów, czekamy na wiadomość od Ciebie – dołożymy wszelkim starań aby udzielić rzetelnej i pomocnej informacji. 


 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu